Aktualności O projekcie Uczestnicy Wolontariusze Galeria Zapytania ofertowe Kontakt

Uczestnicy

Projekt "Stawiam na aktywność!"

Nasi uczestnicy, to grupa 32 osób. Najmłodszym uczestnikiem jest Agnieszka w wieku 23 lat, z kolei najstarszym jest pani Iza, która niebawem będzie obchodziła 60 urodziny!

Wielu z nich jest absolwentami wyższych uczelni, wielu posiada dodatkowe kwalifikacje zawodowe w postaci różnorodnych kursów, w tym kursów obsługi komputera, znajomości języków obcych i inne.


Marianna

Jej pasją jest nurkowanie. Interesuje się poezją, a w przyszłości chciałaby obronić doktorat ze staropolszczyzny.

STAWIAM NA AKTYWNOŚĆ-STAWIAM NA PRACĘ! CZŁOWIECZEŃSTWO, PRZYJAŹŃ

Luźne przemyślenia uczestnika o projekcie


Krzysztof

Krzysztof – kiedy miał zaledwie 6 lat, zafascynował się żeglarstwem. Później jego pasją stało się wędkarstwo; wyróżnia go poczucie humoru. Dziś posiada uprawnienia instruktora żeglarstwa.


Jarek

Jarek – skoki narciarskie, siatkówka i piłka nożna to ulubione sporty Jarka. Jak mówi, kocha muzykę. Nie ma określonego stylu muzycznego, który lubi najbardziej: po prostu kocha dźwięki.


Wojtek

Wojtek – z wykształcenia jest technikiem archiwistą. Ukończył wiele rozmaitych kursów: obsługi komputera, sprzedawcy z obsługą kasy fiskalnej, warsztatu ceramiki oraz kadr i płac z elementami księgowości. Pracował w wielu różnych branżach: od murarza i tynkarza, przez portiera, a nawet administratora kafejki internetowej. Jego hobby to gra na akordeonie. Jest także członkiem związku strzeleckiego.


Marcin

Marcin – jego zainteresowania są bardzo rozległe: od sportu, jazdy na rowerze, poprzez turystykę, a kończąc na muzyce i szczególnie – grach planszowych


Ewa

Ewa – uwielbia podróże, wycieczki i spacerowanie. Jej pasją, którą ciągle rozwija jest fotografia.


Ania

Ania – posiada wspaniałe umiejętności manualne. Szczególnie dużo radości sprawia jej malowanie. Dodatkowo zajmuje się grafiką komputerową. W wolnym czasie gra na gitarze i słucha muzyki


Dorota

Dorota – ukończyła dwuletnie studium informatyczne oraz (również dwuletnie) studium organizacji reklamy. Jej głównym hobby jest informatyka, a dokładniej grafika komputerowa. Poza tym jest bardzo towarzyska: kocha ludzi, relacje, budowanie kontaktu z innymi. Lubi obdarowywać innych.


Grzegorz

Grzegorz – zajmuje się elektroniką i naprawą prostych urządzeń elektronicznych. Lubi kino, podróże, wycieczki, a także komputery, internet i motoryzację.


Ewa

Ewa – niektórzy mówią o niej, że ma anielską cierpliwość i aptekarską dokładność. Jej pasją jest bowiem wyszywanie i haftowanie. Poza tym lubi tańczyć i słuchać dobrej muzyki. Ukończyła także Policealne Studium Farmaceutyczne „Omega” w Krakowie.


Krzysztof

Krzysztof – mówią o nim, że jest bardzo punktualnym, dokładnym i odpowiedzialnym człowiekiem. Lubi słuchać muzyki i pracować na komputerze.

Informacje kontaktowe

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH PRZYJACIÓŁ „KLIKA”

E-mail: biuro@centrumklika.pl

  • ul. Stolarska 12
  • 31-043 Kraków
  • Tel. 12 395 33 29
  • fax 12 633 64 81

Ważne informacje

Projekt współfinansowany
z Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego
Funduszu Społecznego